Tanáraink

Vezetőség:
Keresztesné Csikós Gabriella intézményvezető
Juhász Katalin intézményvezető- helyettes
.
Pedagógusok:
Angyal-Marschalek Eszter gyógypedagógus, logopédus (Gyes)
Bartosné Horváth Katalin tanító, napközis nevelő, VI. Napközis csoport
dr. Pesír Irén 4. o. osztályfőnök
Farkasné Czakó Szilvia 6. o. osztályfőnök
Fekete Linda 8. o. osztályfőnök
Göblyös Erika napközis nevelő, V. Napközis csoport
Gulyás Ildikó tanító, napközis nevelő, IV. Napközis csoport
Hegedűsné Ujváry Katalin 3. tanulásban akadályozott o. osztályfőnök
Horváthné Gulyás Henrietta 5. o. osztályfőnök + DÖK segítő munkatárs
Jánosi Ágnes gyógypedagógus, logopédus
Kaposiné Mészáros Ildikó 7.o. osztályfőnök +  Tanulásban ak. munkaköz. vez.
Karácsonyi Melinda tanár
Koncz Mónika tanító, napközis nevelő, VII. Napközis csoport
Kovács Gáspár tanító, napközis nevelő, III. Napközis csoport
Lesnikowska-Harangi Irena tanító-tanár, VIII. Napközis csoport
Luchmann Gáborné autista B csoport  osztályfőnök,
Mindszenti Lili „Nyuszi” óvodai csoport
Palásti Szilvia készségfejlesztő 12. o.,  osztályfőnök,
Papné Rozmán Judit készségfejlesztő 10. o.,  osztályfőnök,
Papp-Varga Orsolya gyógypedagógus, logopédus
Ricza Adrienn Ágnes autista A csoport, osztályfőnök, ért. ak. munk. vez.
Salánki Szabolcs tanító, napközis nevelő, II. Napközis csoport
Sebők Petra gyógypedagógus
Szondi Ildikó Összevont alsó értelmileg akadályozott o. osztályfőnök
Takács Kitti gyógypedagógus, „Csiga-biga” óvodai csop., Óvodai munk.köz. vez.
Tóth-Makány Anita óvodapedagógus, (Gyes)
Török Anita 1-2. tanulásban akadályozott o. osztályfőnök
Wittmann Orsolya gyógypedagógus
.
Nevelő-oktató munkát közvetlenül segítők:
Andrási Szilvia gyógyped. asszisztens, 6. osztály
Bense Katalin gyógyped. asszisztens, Autista “B” csoport
Erdélyiné Kegyes Julianna gyógyped. asszisztens, 7. osztály
Fetterné Nagy Tünde gyógyped. asszisztens, 5. osztály
Ficsór Attiláné gyógyped. asszisztens,  “Minyon” óvodai csoport
Gulyásné Seres Katalin gyógyped. asszisztens, 1-2. ért. ak. osztály
Kiss Gabriella dajka, Autista “B” csoport
Laudisz-Orbán Zsuzsanna gyógytornász
Magonyné Fehér Ildikó gyógyped. asszisztens,  1-2. tan. ak. osztály
Mák Melinda gyógyped. asszisztens, Autista “A” csoport
Mészáros Zsuzsanna gyógyped. asszisztens,  3. tan. ak. osztály
Mindszentiné Kocsis Gyöngyi iskolatitkár
Rádi Sándor Árpádné dajka, “Csiga-biga” óvodai csoport
Sárköziné Piroska Nikoletta dajka, “Minyon” óvodai csoport
Sebők Edit gyógyped. asszisztens,  “Csiga-biga” óvodai csoport
Süveges Tímea gyógyped. asszisztens,  1-2. tan. ak. osztály
Tari Márta gyógyped. asszisztens, Készségfejlesztő osztály
.
Technikai dolgozók:
Fűriné Fülöp Aranka intézményi takarító
Nagy Gyöngyi intézményi takarító
Nagypál Sándorné intézményi takarító
Keserű József karbantartó
Kürtösi József rendszergazda